Слова у формі однини діти записують у робочий зошит.
— Доберіть слова-ознаки до записаних вами слів так, щоб утворилися словосполучення.
5.2Робота в зошиті з друкованою основою
Вправа 2, сторінка 5
Сприймання змісту тексту.
У ході читання вчитель звертає увагу учнів на правильну звуковимову, доцільно зробити акцент на написанні слів із префіксом роз-.
— Про що дізналися з тексту?
— Які слова передають дії дощику? Доведіть, що дощик — пустун.
— До чиїх хаток прибігав дощик?
— Як ви вважаєте, чи вибігла з хатинки Оленка?
Звуковий аналіз слова «дощик».
— Вимовте звуки у слові, назвіть букви, порівняйте кількість звуків та букв у слові.
Запис та поділ на склади для переносу виділених слів.
— Які правила переносу слів потрібно пригадати для того, щоб правильно виконати завдання.
5.3 Вправа 3, сторінка 6
VI.Підсумок уроку
— Що таке склад?
— Як переносимо слова з рядка в рядок?
— Як звали хлопчика, який слухав звуки природи?
— Як звали дівчинку, яка слухала шум дощу?
— Прочитайте діалог дощика й Оленки.
— З якою інтонацією потрібно читати слова дощика, чому?
VII.Домашнє завдання
Списати другий абзац вправи 2, сторінка 9.
План-конспект уроку затверджую:
Керівник практики: Кришень Ірина Володимирівна
До уроку допускаю
Вчитель: Скопач Оксана Миколаївна.
План -конспект уроку
з англійської мови
проведеного в 2 класі
Тема: Моя сім’я. Професії.
Мета: повторити лексичні одиниці з теми «Сім’я», ознайомити з новими лексичними одиницями за темою «Професії», розвивати творчу фантазію, пізнавальний інтерес, ініціативу в здійсненні мовленевої діяльності, розвивати комунікативні здібності учнів, виховувати культуру мовлення.
Обладнання: підручник, допоміжний матеріал.
Хід уроку:
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.
1. Привітання і повідомлення теми та мети уроку.
Good morning, my pupils. I’m very glad to see you! How are you? Sit down, please, and be ready for the lesson. Now, let’s start. Today is the ….
Today we’ll speak about our family and their professions.
8. Гра «Find 10 words». Знайдіть 10 професій на табличці (додаток 4).
9. Робота з малюнками.
Назви членів своєї родини. Назви професії своїх рідних.
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Домашнє завдання.
Uncode the proverb. Розкодуйте і запишіть прислів’я.
2. Підведення підсумків уроку.
3. Оцінювання.
План-конспект уроку затверджую:
Керівник практики: Кришень Ірина Володимирівна
До уроку допускаю
Вчитель класовод: Білик Людмила Дмитрівна
План -конспект уроку
з математики
проведеного в 2 класі
Тема: Додавання і віднімання числа 9 з переходом через десяток. Позначення сторін многокутника малими латинськими літерами. Правило знаходження периметра прямокутника.
Мета: опрацювати таблиці додавання й віднімання числа 9; ознайомити учнів з поняттям периметр многокутника; розвивати вміння пояснювати розв’язання задачі.