Помощничек
Главная | Обратная связь


Археология
Архитектура
Астрономия
Аудит
Биология
Ботаника
Бухгалтерский учёт
Войное дело
Генетика
География
Геология
Дизайн
Искусство
История
Кино
Кулинария
Культура
Литература
Математика
Медицина
Металлургия
Мифология
Музыка
Психология
Религия
Спорт
Строительство
Техника
Транспорт
Туризм
Усадьба
Физика
Фотография
Химия
Экология
Электричество
Электроника
Энергетика

V. Оголошення домашнього завдання



Свята та традиції


 

 

План-конспект уроку з німецької мови

Дата: _____________

Тема: Шкільне життя

Клас: 5

Цілі уроку:

- Практична: ознайомити учнів із позначеннями часу в німецькій мові, тренувати вміння відповідати на час, навчити приймати на слух повідомлення однокласників.

- Освітня: підвищувати мотивацію навчальної діяльності учнів.

- Розвиваюча: розвивати вміння розповідати про свій розпорядок дня.

- Виховна: спонукати дітей спілкуватись на набутих раніше знаннях, формувати активність і наполегливість

Обладнання уроку: підручники, плакат

Тип уроку: урок формування умінь і навичок, введення нового матеріалу

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

ІІІ. Основна частина.

Актуалізація навчальної діяльності

Впр. 1, ст 135

— Wie spät ist es?

— Es ist schon acht.

— Ist es schon Morgen?

— Nein, die Nacht.

Введення нових ЛО

um … Uhr, Viertel vor/nach, halb, wie spät ist es?

Закріплення нової лексики

Впр. 2, ст. 135

Робота в зошитах

Впр. 3, ст 136.

5. Гра «Wie spät ist es?»

Впр. 5, ст 136

Spielt in Gruppen. Schreibt Uhrzeiten auf Kärtchen und legt sie mit der beschrifteten Seite nach unten. Der Spieler zieht eine Karte und nennt die Uhrzeit inoffiziell. Sein Tischnachbar rechts schreibt die Uhrzeit offiziell. Wenn er sich die Uhrzeit richtig notiert hat, bekommt er einen Punkt.

A:Es ist halb sechs abends.

B:(schreibt) 17.30.

6. Читання тексту

Kevin steht um 7 Uhr auf. Er macht das Bett und lüftet das Zimmer. Er macht Morgengymnastik. Morgengymnastik macht den Menschen stark und gesund.

Er geht ins Badezimmer und wäscht sich mit kaltem Wasser. Er putzt die Zähne und trocknet sich ab. Dann kämmt er sich und zieht sich in Eile an.

Um halb 8 frühstückt er. Dann geht er in die Schule. Die Schule beginnt um halb 9.

Робота з прочитаним текстом

Beantwortet die Fragen zum Text:

1. Wann steht Kevin auf?

2. Was macht er?

3. Um wie viel Uhr beginnt die Schule?

Was stimmt und was stimmt nicht?

1. Kevin steht um 7 Uhr auf. Stimmt das?

2. Er macht das Bett selbst.

3. Er wäscht sich mit kaltem Wasser.

4. Er kämmt sich und zieht sich schnell an.

5. Kevin frühstückt um 8 Uhr.

6. Die Schule beginnt um 9.

ІV. Підведення підсумків. Оцінювання.

V. Оголошення домашнього завдання.

Впр. 6, ст. 136

План-конспект уроку з німецької мови

Дата: _____________

Тема: Мій розпорядок дня

Клас: 5

Цілі уроку:

- Практична: Сприяти розвитку навичок усного мовлення з теми «Мій розпорядок дня».

- Освітня: вчити учнів відмінюванні займенників Akusativ

- Розвиваюча: розвивати навики роботи в групах.

- Виховна: Виховувати в дітей організованість, відповідальність .

Обладнання уроку: роздатковий матеріал, підручники

Тип уроку: урок формування умінь і навичок, введення нового матеріалу

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

ІІІ. Основна частина.

Актуалізація навчальної діяльності

Morgens früh um sechs kommt die kleine Hex’.

Morgens früh um sieben schabtsie gelbe Rüben. (чистить моркву)

Morgens früh um acht wird Kaffee gemacht.

Morgens früh um neun geht sie in die Scheun’. (сарай)

Morgens früh um zehn holt sie Holz und Spän’. (дерево і тріски)

Feuert anum elf, kocht dann bis um zwölf

Перевірка домашнього завдання

Впр. 6, ст. 136

Введення нових ЛО

aufstehen (ist aufgestanden), sich waschen (hat sich gewaschen),

sich kämmen (hat sich gekämmt), sich anziehen (hat sich

angezogen), sich treffen (hat sich getroffen)

Закріплення вивченої лексики

Впр. 2, ст. 137

Робота в зошитах

Впр. 3, ст. 138

1) Am Morgen duscht … Alex kalt.

2) Du musst … noch kämmen.

3) Kinder, habt ihr … schon angezogen?

4) Am Wochenende treffen wir … mit unseren Freunden.

5) Ich ziehe … sehr schnell an.

6) Jan und Kevin waschen … abends immer warm.

7) Wir haben … schon lange nicht gesehen.

8) Wann triffst du … mit deinen Freunden?

Робота в групах

Впр. 4, ст. 138

Робота з картками

1. Es ist genau 12 Uhr. Mitternacht. Graf Dracula steht auf.
2. Viertel nach 12 . Dracula putzt die Zähne.
3. Halb 1 . Graf zieht die Jacke an.
4. Viertel vor 2 . Dracula fliegt in die Stadt.
5. Von 2 bis 6 Uhr sucht Dracula viele Leute.
6. 10 vor 6 . Die Sonne geht auf. Graf Dracula fliegt zurück.
7. 5 nach halb 7 .Dracula ist im Bett

ІV. Підведення підсумків. Оцінювання.

V. Оголошення домашнього завдання.

Впр. 5, ст. 138

План-конспект уроку з німецької мови

Дата: _____________

Тема: Розклад уроків

Клас: 5

Цілі уроку:

- Практична: практикувати вживання нових ЛО в мовленні.

- Освітня: вчити учнів висловлювати сласну думку, на в усному мовленні використовувати нові ЛО.

- Розвиваюча: розвивати навички читання, письма; формувати навички роботи в групах.

- Виховна: виховувати пунктуальність, повагу до школи.

Обладнання уроку: підручники, роздатковим матеріал

Тип уроку: урок формування умінь і навичок

 

Хід уроку

І. Організація класу.

 




Поиск по сайту:

©2015-2020 studopedya.ru Все права принадлежат авторам размещенных материалов.