· До складу «Оргкомітету ФАС» входять організатори, керівники або капітани команд-учасниць Ліги ФАС (по одному з кожної команди) та організатори Співтовариства (всього 15 осіб).

· «Кубок Футбольного Аматорського Співтовариства 2015»проводиться з 5 квітня 2015 р. по 19 липня 2015 р.;

· «Ліга» проводиться в одне коло, за принципом «кожний з кожним»;

· «Кубок» проводиться по «олімпійській системі» (на виліт);

· Змагання проводяться згідно з правилами гри у футбол;

· Представники команд зобов’язані не пізніше, ніж за 10 хвилин до початку гри, внести в протокол гри прізвища, імена та відповідні номери гравців у відповідності до заявочного листа та надати арбітру;

· Заміни проводяться відповідно до кількості гравців, що внесені до протоколу арбітра матчу;

· Командам дозволяється проводити необмежену кількість замін з числа гравців, внесених до протоколу арбітра, з правом «зворотної заміни».

· Гравець, який не зазначений у протоколі арбітра матчу, не має права брати участі в грі;

· Команди грають у складі 8 (вісім) гравців: 7 польових + 1 воротар;

· Тривалість гри складає: 2 тайми по 30 хвилин ігрового часу з п’ятихвилинною перервою;

· Керівники/організатори команд відповідають за дотримання правил допуску спортсменів до гри;

· За участь у матчі не оформленого у встановленому порядку чи дискваліфікованого футболіста, у Лізі або Кубку, команді зараховується поразка з рахунком 0-3;

· Команди, що запізнилася більше ніж на 15 хвилин або не з’явилася на гру зараховується поразка з рахунком 0-3;

· У випадку, якщо гра була не закінчена по вині однієї з команд, то винній стороні під час ігор зараховується поразка з рахунком 0-3, якщо така команда не програвала на той момент з більшою різницею м’ячів;

· У випадку, якщо гра була не закінчена за вини обох команд – цим командам під час ігор ліги зараховуються поразки з рахунком 0-3, під час кубкового матчу - команди дискваліфікуються;

· Арбітри та представники команд-суперниць, зобов’язані завчасно визначити колір форми таким чином, щоб запобігти їх збігу. У випадку збігу кольорів, форму змінює команда, яка визначена як господар поля;

· Форма воротаря повинна за кольором відрізнятися від форми футболістів обох команд та арбітрів, що обслуговують гру;

· Заборонено проводити ігри за відсутності лікаря;

· Керівники/організатори команд несуть відповідальність за поведінку гравців і не мають права втручатися в дії арбітрів або будь-яким чином впливати на них;

· У випадку некоректної та недисциплінованої поведінки гравців або офіційної особи, Оргкомітет змагань має повноваження застосовувати відповідні штрафні та дисциплінарні санкції (згідно Регламенту змагань на 2015 р.)