Помощничек
Главная | Обратная связь


Археология
Архитектура
Астрономия
Аудит
Биология
Ботаника
Бухгалтерский учёт
Войное дело
Генетика
География
Геология
Дизайн
Искусство
История
Кино
Кулинария
Культура
Литература
Математика
Медицина
Металлургия
Мифология
Музыка
Психология
Религия
Спорт
Строительство
Техника
Транспорт
Туризм
Усадьба
Физика
Фотография
Химия
Экология
Электричество
Электроника
Энергетика

III. Постановка целей урока



– Ребята, с какой гласной мы еще не знакомились? Правильно, сегодня на уроке мы будем учиться читать слоги и слова с буквой ы, узнаем какую работу выполняет гласный звук [ы], а также повторим деление слов на слоги.
– У вас на партах лежат конверты, в них различные элементы букв, составьте в парах букву ы.
– Из каких элементов состоит буква ы?
– Откройте «Азбуку», правильно выложили букву? Проведите пальчиком по ней, постарайтесь запомнить ее начертание.

IV. Чтение слогов

– В домике Томика или Темика поселятся слоги 1 столбика? 2ст.? 3 ст.? 4 ст.? Почему?

Ответ учащегося: Слоги 1, 3, 4 столбиков отправятся в гости к Томику, а слоги 2 столбика отправятся в гости к Темику.
– Чем отличается гласный звук [ы] от гласных [а], [о], [и]?

Вывод: гласный звук [ы] выполняет только две работы, остальные представленные гласные могут выполнять или две работы, или одну работу.

Физкультминутка

V. Игра «Хлопки»

– Хлопаем в том случае, если в слове есть звук [ы].

Зебра, мышь, слоны, кит, сыч, комар, лев, пингвины, попугай, кенгуру, обезьяны, клесты.

– Как можно назвать одним словом? (животные).

VI. Работа по учебнику

– Рассмотрим, что нарисовано на кубиках. Называем слово, делим на слоги, выделяем звук [ы], обозначаем его буквой, ставим в слове ударение.
– Выполним звуко-буквенный анализ слова дыни.

VII. Чтение слов в столбиках

Лексическое значение слова пороги.

– По какому признаку составлены пары слов? (Один – много)
Вывод: в русском языке чаще всего в словах-названиях предметов на конце слова слышится звук [ы] и пишется буква ы.

VIII. «Догадайтесь»

– Какое слово «спряталось»?

Р А Т И П
3 4 5 2 1

Один – пират, а много – ? пираты.

IХ. Печатание словтигр, тигры.

– Составьте предложение по рисунку.

Тигры выступают в цирке.

– Выполните схему предложения.

Х. Итог урока.

– Какой гласный звук научились обозначать на письме?
– Сколько работ можно выполнять звук [ы]?

 

 

План-конспект уроку затверджую:

Керівник практики: Кришень Ірина Володимирівна

До уроку допускаю

Вчитель класовод: Білик Людмила Дмитрівна

 

План -конспект уроку

з трудового навчання

проведеного в 2 клас

Тема: Виготовлення аплікації «Сонечко і соняшник».

Мета: навчити учнів згинати і складати папір, виготовляти аплікацію «Сонечко і соняшник»; поглибити знання про види паперу і картону; розвивати творчі здібності учнів.

Матеріали і інструменти: аркуш паперу і картону, картон – основа, кольоровий папір, ножиці, клей, пензлик, олівець, зразок виробу, шаблони, підручник с. 37 – 38.

Хід уроку

І. підготовка робочих місць.

ІІ. Організаційний момент.

ІІІ. Повідомлення теми і мети уроку.

3.1 Слово вчителя.

- Ми продовжуємо подорожувати по країні Творчості. Пізнайно запрошує вас до країни Паперопласики.

- Ви навчитеся правильно згинати і складати папір, створювати аплікації з паперу і картону, ознайомитесь з паперовими обꞌємними фігурками, навчитеся їх виготовляти. А допоможе вам наш Пізнайко та його друг – майстер Паперопластики. ( демонструю виготовленого з паперу майстра паперопластики).

3.2 Робота з підручником.

- Прочитайте текст та скажіть, які вироби можна виготовити з паперу способом згинання.

- Які ще вироби можна виготовити з паперу способом згинання?

3.3 Розгляд виробів з паперу способом згинання.

- Погляньте, які вироби з паперу виготовив наш чарівник у своїй майстерні ( показую вироби пташки, літака, рибки, лебідь).

3.4 Ознайомлення з гофруванням паперу.

- Сьогодні ви навчитеся гофрувати папір. Гофрувати – означає складати, відгинати однакові смужки. Уважно погляньте, як гофрують папір. (Учитель показує спосіб гофрування, учні роблять практичні спроби).

IV. Розгляд зразка виробу.

- Відгадайте загадки, які підготував Пізнайко і дізнаєтеся кого ми будемо зображати на аплікації.

∙ У червоного малятка

На спині краплинки – цятки.

( Жук – сонечко ).

∙ На сонечко я схожий

І сонечко люблю,

До нього повертаю

Голівоньку свою.

( Соняшник ).

V. Технологія виготовлення виробу ( с. 38 )

- Для роботи вам потрібно взяти картон – основу, пензлик, клей, олівець, серветку, шаблони, кольоровий папір.

1. Обведіть за допомогою шаблонів пелюстки та серединку соняшника на кольоровому папері, або намалюйте самостійно. Виріжте всі деталі квітки.

2. Виріжте стебло і листочки.

3. Кожну деталь квітки, стебло і листочки змастіть клеєм, підклавши аркуш паперу.

4. Прикладіть деталі на картон – основу та пригладьте через папір. Квітка соняшника готова.

5. За допомогою шаблону виріжте жучка, змастіть клеєм і прикладіть на квіточку, як показано на малюнку.

6. З білого паперу виріжте маленькі кружечки і приклейте на спину жучка.

7. Виготовте способом гофрування метелика і прикрасьте композицію.

VI. Планування наступних трудових дій. Відбір матеріалів та інструментів.

- Пригадайте, які матеріали та інструменти потрібні для виготовлення аплікації.

VII. Правила техніки безпеки та гігієни праці.

- Паперовий чарівник – майстер Паперопластик нагадує вам про правила техніки безпеки.

2. Під час роботи ножицями леза розкривай широкою Дивись уперед на ліні. Різання. Кінці лез при цьому не змикай повністю.

3. Ріжучи папір по правій лінії, повертай не ножиці, а папір.

4. Під час різання працюй ножицями з тупими кінця.

5. Тримай пальці рук збоку лінії різання.

VIII. Фізкультхвилинка.

IX. Самостійна робота учнів.

Х. Оцінювання виробів. Відбір на виставку.

ХІ. Підсумок уроку.

- Як працювалося вам у майстерні Паперопластиа?

- Чого нового навчилися?

- Кому ви б хотіли подарувати свою аплікацію?

ХІІ. Прибирання робочих місць.

 

Виховний захід №1

Тема: Дружба і товаришування.

Мета: Поглибити і розширити поняття у дітей про дружбу, показати необхідність дружити, виховувати бажання бути другом; навчити дітей правильно вибирати друзів, знайомитися, спілкуватися і товаришувати.

Обладнання: ілюстрації, записи на дошці, квітка дружби.

Хід заняття

 




Поиск по сайту:

©2015-2020 studopedya.ru Все права принадлежат авторам размещенных материалов.